dodatkowe atrakcje w hotelach

dodatkowe atrakcje w hotelach

Pozytywne skutki wywarło na Facebooku Towarzystwo Od momentu powstania

Facebook przyciąga miliony użytkowników każdego dnia – i podobnie jak we wszystkich sieciach społecznościowych często przyciąga również krytyka i negatywny komentarz. Nagłówki gazet w przypadku posunął się kilka lat temu, aby twierdzić, że „Social networking powoduje raka”, zgodnie twierdzi, że nadużywanie monitorach komputerowych może być związane z niektórymi nowotworami. Roszczenia później zostały obalone, ale gazety miał dzień sportu, mówiąc, że dodatkowe stosowanie ekranów komputerowych był w dużej mierze w dół do działalności online, a więc sieci społeczne muszą być u podstaw nowotworów. To wszystko bzdury, ale wskazuje na powszechnie poglądem, że te „nowe fangled” rzeczy musi być z natury złe.

Opinie te jednak ignorują dobro ogromne, że portale społecznościowe, takie jak Facebook zrobiły. Rzeczywiście, Facebook ma o wiele więcej pozytywnych efektów niż to jest często uznawany za.

dodatkowe atrakcje w hotelach

Na przykład, po prostu wziąć pod uwagę ilość czytania i pisania, że ??młodzi ludzie są teraz robi na co dzień, po prostu dlatego, że są one za pomocą Facebooka tyle. Przez dziesięciolecia specjaliści szkolnictwa były wielokrotnie mówiąc, że umiejętność czytania wymagają poprawy i że czytanie jest istotnym elementem w tym. Jednak, zachęcanie dzieci do czytania jest niezwykle trudne, gdy otoczony telewizji i gier wideo. Teraz jednak, dzięki Facebooku, dzieci i młodzież zaczęli znów czyta – o wiele bardziej niż kiedykolwiek przedtem w wielu przypadkach. Facebook pomaga poprawić umiejętności.

Inną korzyścią z Facebook ukryty jest, że ludzie uczą się być dla siebie mili bardziej niż przedtem. W zamkniętych grup przyjaciół jest o wiele łatwiej być przykre – jak na podwórku szkolnym. Ale na Facebooku, jeśli jesteś brzydki jesteś krytykowany przez wielu ludzi – często przez ludzi, których nie znasz.

– autor artykułu