Pokoje

Pokoje

Jak wyglądają nasze pokoje? Jesteśmy typowym hotelem dla zakochanych par, dlatego proponujemy głównie pokoje z dużym i wygodnymi łóżkami dla dwóch osób.Pokoje Pokoje są bardzo przestrzenne, ale także bogato wyposażone. Liczyć możesz na maksimum komfortu. Wybieramy najlepsze jakości materace, ponieważ wiemy, jak ważny dla zdrowia i dla jakości snu jest odpowiedni materac. Dlatego znajdziesz u nas tylko najlepsze materace piankowe czy lateksowe.Pokoje Podobnie z poduszkami , kołdrą czy pościelą – wszystko jest wygodne, dobrej jakości, idealne także dla alergików. Oprócz łóżka w pokoju nie może zabraknąć pojemnej szafy. Szafy w pokojach pasują do wystroju całego pomieszczenia.

W pokojach nie brakuje telewizora, szafki nocnej, komody, stolika czy miejsca do siedzenia. Możesz wybrać pokoje w kilku stylach.Pokoje Posiadamy pokój dla młodej pary, pokój w stylu retro, pokój nowoczesny, pokój w stylu francuskim czy angielskim. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy nadzieję, że każdy będzie chciał zostać u nas na dłużej. Cena pokoju zależy od jego wielkość i od jego wyposażenia.

Każdy pokój posiada małą kuchnię i łazienkę.Pokoje W łazienkach czekają nowoczesne wanny z hydromasażem, które zapewnią przyjemną kąpiel. W łazience czekają na Ciebie najwyższej jakości kosmetyki. Do pokoju możesz zamówić wszystko – dania, alkoholem, ale nawet… zespół muzyczny. Staramy się, aby Twój wypoczynek był wyjątkowy.

– autor artykułu